Od 1 września 2012 r. Gimnazjum nr 9 w Koszalinie realizuje projekt    Ministerstwa Sportu i Turystyki - "Siatkarskie Ośrodki Szkolne".
Projekt  jest realizowany we współpracy z organem prowadzącym
- Urzędem Miasta Koszalina oraz Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.

Celem projektu jest upowszechnianie sportu wśród młodzieży
na przykładzie piłki siatkowej.

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY

ogłasza nabór kandydatek chcących uprawiać piłkę siatkową do klas z rozszerzonym programem siatkówki na rok szkolny 2017/18.

Kontynuując tradycję siatkarską lat poprzednich zapraszamy od września do nauki w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie. Nabór przeprowadzamy do klasy siódmej. W związku z wprowadzoną reformą oświaty nie przeprowadzamy naboru do 1 klasy gimnazjum. Jednakże zapraszamy chętne osoby do 2 i 3 klasy gimnazjum. W tym roku zapraszamy także do szkoły chętne dziewczynki do młodszych klas 4-6. Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać poprzez kontakt z trenerem Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego

tel: Remigiusz Oszmian 602 607 456

lub z sekretariatem szkoły tel. (094) 345-82-14

Siatkarski Ośrodek Szkolny to:

- doświadczona kadra trenerska
 - opieka fizjoterapeutyczna
 - treningi codziennie
 - nowoczesna baza sportowa
 - zawody sportowe
 - profesjonalny sprzęt sportowy
 - obozy letnie w atrakcyjnych miejscach

Zapraszamy do naszych klas siatkarskich!

Filmy promujące Szkolny Ośrodek Siatkarski
przy Gimnazjum nr 9