Dlaczego "9"?

dlaczego

Zapytaliśmy uczniów klas drugich i trzecich:

Dlaczego "9"?

A oto co nam odpowiedzieli:

Są tu sympatyczni nauczyciele i dobre warunki do nauki. Jest tu Orlik i hala sportowa. Można brać udział w różnych zajęciach sportowych i kołach przedmiotowych. Na lekcjach panuje idealna atmosfera do nauki. Nikt nie zostaje sam. Każdy, kto poprosi o pomoc, na pewno ją otrzyma.

Ania z 3d

Wybrałem to gimnazjum, ponieważ było i jest jednym z lepszych w Koszalinie. Kolejnym powodem było to, że mieszkam blisko tej szkoły. Jest tutaj wielu nauczycieli, z którymi można się dogadać. Jeśli chodzi o wnętrze szkoły, to nie jest źle. Hala jest odnowiona, dużo nowego sprzętu. Pracuje tutaj też bardzo miła pani pielęgniarka, która zawsze pomoże. Są też często uśmiechnięte i życzliwe panie woźne. Nie żałuję swojego wyboru.

Kamil z 3d

Wybrałam tę szkołę ze względu na wysoki poziom nauczania. W naszym gimnazjum jest miłą atmosfera, fajni i sympatyczni nauczyciele oraz odpowiednie wyposażenie sal lekcyjnych. Tutaj mogę rozwijać swoje zainteresowania, czyli siatkówkę i śpiew. Dzięki pomocy i wsparciu nauczycieli, uczniowie czują się bezpieczni. Polecam tę szkołę.

Aurelia z 2c

Co Ciebie tu czeka? …. Miła, pozytywna atmosfera. Kulturalni i sprawiedliwi nauczyciele. Możesz też, jeśli lubisz sport, zapisać się na dodatkowe zajęcia. Uważam, że Gimnazjum 9 to najlepsza szkoła w Koszalinie. Serdecznie zapraszam do naszej społeczności szkolnej.

Agnieszka z 2c

Wybrałem tę szkołę ze względu na położenie i nauczycieli, którzy tu pracują.

Mateusz z 3d

Wybrałam „9”, gdyż chciałam pójść do gimnazjum, które nie jest uważane za najlepsze, a jednocześnie będzie to szkoła o dosyć dobrym poziomie. Chciałam po prostu być zwyczajnym uczniem w zwyczajnym gimnazjum. Być kimś jak inni i nie czuć, ze oczekuje się ode mnie rzeczy niemożliwych.

Zuzia z 3a

Wybrałam Gimnazjum 9, ponieważ sądziłam, że tu będę czuła się dobrze i tak się stało. Jest cudowna atmosfera i gdybym miała wybierać jeszcze raz, to podjęłabym te samą decyzję. Bardzo się cieszę, że tu jestem i że miałam okazję poznać tylu wspaniałych ludzi ( uczniów, jak i nauczycieli).

Nikola z 3c

Dlaczego „dziewiątka”?

Nie ma drugiej takiej szkoły. Jest tu wielu fajnych nauczycieli, którzy zawsze wyciągną do ucznia pomocną dłoń. Mamy tutaj naprawdę dobry sprzęt i dobrze wyposażone sale lekcyjne. Lubię tę szkołę, także ze względu na świetną atmosferę. Gdybym miała wybierać gimnazjum jeszcze raz, na pewno znowu wybrałabym „dziewiątkę”.

Sandra z 3d

Uważam, że to gimnazjum spełni wymagania każdego ucznia. Sympatyczni nauczyciele, ciekawe zajęcia, miła atmosfera, pozytywnie nastawieni ludzie. Dodatkowo, ta szkoła daje możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Karolina z 2c

Dlaczego Gimnazjum 9?

Ponieważ każdy dzień w tej szkole to nowa przygoda. Dziewiątka ma najlepszą kadrę, ciekawe lekcje, mnóstwo atrakcji i uczniów, którzy chętnie się z Tobą zaprzyjaźnią. Wybierz tę szkołę, a stanie się ona Twoim drugim domem.

Uczeń z 2b

Wybrałam tę szkołę, żeby dalej kontynuować grę w siatkówkę, rozwijać swoją pasję i nie przytyć.

Oliwia z 2c

Dlaczego ta szkoła? Dobre pytanie i łatwa odpowiedź: najlepsi nauczyciele, najlepsi koledzy, najlepsze przerwy i najlepsze lekcje.

Uczeń z 3d

Wybrałam te szkołę, ponieważ jest blisko. Chodziłam do SP 18 i mniej więcej znałam G 9 od strony przyjaznej i bezpiecznej. Mimo tego mało z moich znajomych wybrało tę szkołę, a ja chciałam poznać nowe osoby, a poza tym bardzo podobał mi się dzień otwarty przed rozpoczęciem roku. Cieszę się, że dokonałam takiego wyboru.

Sandra z 2a

Wybrałam dziewiątkę, bo znajdowała się najbliżej mojej szkoły podstawowej, ale teraz wiem, że jest tu fajna atmosfera, wspaniali ludzie i raczej wyrozumiali nauczyciele. Nie żałuje wcześniejszego wyboru.

Malwina z 2a

Wybrałam „9”, ponieważ słyszałam dobra opinię o tej szkole oraz jest nie za duża i kameralna.

Ola z 3a