Gimnazjum nr 9
im. Noblistów Polskich
ul. St. Staszica 6, 75-449 Koszalin
tel/fax 094 345-82-14

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dnia 8.06.2017 klasa 2a zaprezentowała swój projekt, pt. "Chemia w kuchni i w ogrodzie". Jego celem było przedstawienie tego, że chemia jest niezwykle obecna w naszym życiu codziennym. Jest dosłownie wszędzie - zaczynając od produktów spożywczych po nawozy sztuczne i chemię gospodarczą...

Naprzeciwko głównego wejścia naszej szkoły widniały naszykowane stoły i przepiękna dekoracja. Na drzwiach wisiały kolorowe ulotki, zachęcające do wzięcia udziału w naszym projekcie. Na każdej przerwie uczniowie i nauczyciele mieli okazję skosztować naszych wypieków i wielu innych przekąsek oraz wypełnić chemiczną krzyżówkę. Osobom, którym udało się rozwiązać ją bezbłędnie, wręczano małe nagrody.

Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili. :) Serdecznie dziękujemy nauczycielom i uczniom za wzięcie udziału w naszym projekcie.

Gosia Bondalska, kl. 2A

                                                                                                               Gosia Bondalska, kl. 2A
Załączniki
Download this file (chemia w kuchni i w ogrodzie.pdf)chemia w kuchni i w ogrodzie.pdf[ ]707 kB